مكانيسم كاهش وزن اين داروی گیاهی بی نظیر به دو صورت است:

1-بی اشتها كردن: اين داروی گیاهی بی اشتها كننده بسيار قوی است يك وعده غذا را بطور كامل حذف می كند و از طرفی چون حجم معده را کم می کند دیگر وعده های غذایی را نیز کمتر می کند، بنابراين بهتر است اين دارو قبل از شام استفاده شود تا اشتها برای شام خوردن از بین برود و كساني كه مایلند ناهار حذف شود میتوانند این دارو را قبل از ناهار استفاده کنند تا اشتها برای ناهار خوردن از بین برود.

-این داروی گیاهی علاوه بر حذف غذا تمایل بخوردن شيريني و تنقلات را از بین میبرد.

2-از بين بردن چربيهاي متراكم: این داروی گیاهی متابوليسم بدن را افزايش می دهد و چربيهای انباشته شده و غير مفيد بدن را میسوزاند.

-مزیت این دارو بر رژیم گرفتن اینست که این دارو علاوه بر اینکه بی اشتها میکند در عین حال چربی سوزی انجام میدهد، یعنی این داروهمزمان با بی اشتها کردن  شروع به سوزاندن چربیهای اضافی میکند و به این ترتیب قسمتهایی از بدن که چربی ذخیره شده بیشتری دارند بیشتر تحت تاثیر قرار میگیرند، این روند باعث میشود شکم و پهلو و هر قسمتی که چربی انباشته شده بیشتری دارد بطور معجزه آسا کوچک شود و تغییرات اين نواحی همان چند روز اول به وضوح قابل مشاهده است ولی در رژیم گرفتن چون چربی سوز استفاده نشده، چربیهای ذخیره شده مقاومت میکنند و در عوض قسمتهایی از بدن که بافت لطیف دارند زودتر تحلیل میروند مانند صورت، ملاحظه کردید که وقتی رژیم میگیرید صورت خیلی سریع لاغر میشود ولی شکم و پهلو تغییر آنچنانی نمیکند، و اینکه وقتی رژیم میگیرید باید گرسنگی را تحمل کنید که باعث عصبی شدن میشود.

*نكته مهمي كه در مورد اين داروی گیاهی بايد ذكر شود اينستكه جلبک موجود در تر کیب این دارو که نام علمی آن فوکوس وزیکولوس میباشد ایجاد حالت تهوع میکند، همچنين برخی از گیاهان موجود در ترکیب این دارو  بعلت صفرابر بودن  خاصیت مسهلی دارند( مانند فرانگولا آلنوس) بنابراین این دارو را در دوزهای مختلف تهیه نموده ام که هنگام استفاده ابتدا از درصدهای پایین شروع شود تا حالت تهوع و مسهلی کمتری داشته باشد.

اين داروی گیاهی که در قالب کپسول میباشد به درصدهای 20%-25%-30%- 40%-50%-60%-70%-80%-90% و 100% تقسیم بندی شده است. بطور مثال وقتی گفته میشود كپسول 50% به اين معني است كه نصف تركيب اين نوع كپسول را گياهانی تشكيل داده اند که خاصیت لاغری قوی دارند مانند جلبک دارویی... و نصف ديگر را گياهاني تشكيل داده اند كه خاصيت لاغری ضعيفتری دارند مانند تخم کرفس،سداب،هلیله سیاه ...که به عنوان مكمل اضافه شده اند، به اين ترتيب هر چه درصد كپسولها بالاتر باشد به این معنی است که مقدار گیاهانی که خاصیت لاغری قوی دارند بیشتر شده و مقدار گیاهان مکمل کمتر شده است، کپسول 100% قویترین نوع کپسول است که بطور کامل از گیاهان بی اشتها کننده و چربی سوز قوی تشکیل شده است. بنابراين كساني كه با اين داروی گیاهی شروع به وزن كم كردن ميكنند بايد از درصدهاي پايين كپسولها استفاده نمایند تا حالت تهوع و مسهلی کمتری داشته باشد و قابل تحمل باشد، از طرفي همانطور که میدانیم بدن به مرور زمان نسبت به هر دارویی مقاوم میشود، در مورد این دارو هم هر درصدی که استفاده میکنید ممکن است چند روز خوب اشتها را کور کند ولی به مرور زمان بدن مقاوم میشود و مثل روزهای اول اشتها کور نمیشود  در نتيجه لازم است كه بتدريج کپسولها قويتر شوند تا روند كاهش وزن ادامه داشته باشد(بدن نسبت به کپسولهای درصد پایین زودتر مقاوم میشود ولی هر چه کپسولها قویتر میشوند مدت زمان مقاوم شدن طولانی تر میشود) ماه اول بر حسب تجربه براي شما كپسولهاي 25%،30% و 40% در نظر گرفته شده است كه ابتدا باید کپسول 25% برای 7روز اول، سپس30% برای 8 روز بعدی و 40% برای 15روز آخر استفاده شود، این درصدبندی خود مزیت محسوب میشود و هر زمان که بدن نسبت به دارو مقاوم میشود میتوان درصد قویتر تهیه نمود که این مورد در داروهای دیگر دیده نمیشود،(لازم بذکر است کپسول 20% فقط به افرادی که بنیه خیلی ضعیفی دارند تجویز میشود آن هم فقط برای چند روز اول)، كاهش وزن با اين داروی گياهی بطور متوسط  در هر 10روز 2کیلو است که ماه اول حدود  6کیلو میباشد که البته بستگی به اضافه وزن دارد، افراد سبک وزنتر کمتر و کسانی که سنگین وزن و در واقع چربی بیشتری دارند بیشتر و سریعتر وزن کم میکنند، پس از اتمام ماه اول، كساني كه نياز دارند كاهش وزن خود را ادامه دهند، انتخاب درصد داروها براي ماه دوم و ماههای بعد بعهده خودشان خواهد بود چون بنیه افراد باهم متفاوت است، بدن بعضیها زودتر مقاوم میشود وبعضیها دیرتر، به این ترتیب پایان هر ماه هر کسی خودش متوجه خواهد شد که برای ماه بعد کپسولهای قویتر نیاز دارد یا خیر، البته در صورت نیاز میتوانید با ما مشاوره کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. 

زمان استفاده دارو: مصرف کپسولها روزی 1عدد است، حدود نیم ساعت پس از مصرف دارو، بی اشتهایی آن نمایان میشود ولی ممکن است 3 الی 4ساعت بطول بیانجامد تا اشتها کاملا از بین برود بنابراین بهترین زمان استفاده این كپسولها 3 الی 4ساعت قبل از شام می باشد تا اشتها کور شده و شام حذف شود، کسانی که معمولا شام نمیخورند یا خیلی سبک میخورند بهتر است این کپسولها را 3 الی 4ساعت قبل از ناهار استفاده کنند تا ناهار حذف شود. در مجموع این کپسولها طوری باید استفاده شود که 1وعده غذا حذف شود و کالری دریافتی توسط بدن کمتر شود، لازم به ذکر است که حداقل 1ساعت قبل از قرص چیزی نخورید تا هنگام استفاده دارو معده خالی باشد، این دارو با خوراکی ناسازگار است و درصورتی که خوراکی با کپسول تداخل کند ایجاد دلپیچه و تهوع مینماید،درنظر داشته باشید اگر کپسول را قبل از شام استفاده کردید تا آخر شب نباید چیزی بخورید و اگر قبل از ناهار استفاده کردید تا عصر نباید چیزی بخورید ، اگر احیانا بعد از مصرف کپسول اشتها کامل از بین نرفت باید کپسول قویتر استفاده کنید تا اشتها کاملا از بین برود.

توجه داشته باشيد کسانی که معده حساس دارند یا سابقه بیماری معده دارند کپسولها را بدون روکش استفاده کنند یعنی پودر داخل کپسول را داخل آب ولرم ریخته یا با عسل میل کنید، نکات ذکر شده اگر به خوبی رعایت شود مصرف کپسولها مشکل خاصی ایجاد نمیکند و نتیجه لازم که کاهش وزن است بخوبی حاصل میگردد.

   جدول ذيل مقدار كاهش وزن افراد با وزنهای مختلف را نشان ميدهد كه به مدت يك ماه اين داروی گیاهی را استفاده نموده اند:

مقدار وزن کاهش یافته درماه اول

وزن افراد بر حسب کیلوگرم

حدود 3 کیلوگرم

کمتر از 60 كيلو گرم

3_ 4 کیلوگرم

60_ 70 کیلوگرم

4_ 5 کیلوگرم

70_ 80 کیلوگرم

5_ 6 کیلوگرم

80_ 90 کیلوگرم

6_ 7 کیلوگرم

90_ 100 کیلوگرم

7_ 10 کیلوگرم

بيشتر از 100 کيلوگرم

 

همانطور كه در جدول فوق ملاحظه ميكنيد ميزان كاهش وزن بستگي به اضافه وزن دارد یعنی هر چه وزن و مقدار چربي بدن بيشتر باشد سرعت و مقدار كاهش وزن نيز بيشتر خواهد بود، كاهش وزن در ماه اول بيشتر است چون چربی ذخیره شده بیشتری در بدن وجود دارد. عوامل دیگری هم وجود دارد که ممکن است سرعت کاهش وزن را تغییر دهد که مهمترین آن کم کاری تیروئید است که سوخت و ساز بدن را کاهش میدهد و باعث میشود بدن در برابر کاهش وزن مقاومت داشته باشد و سرعت کاهش وزن کمتر شود، البته شدت کم کاری تیروئید در افراد مبتلاباهم متفاوت هستند توصیه میکنم کسانی که دچار کم کاری تیروئید هستند از مصرف خوراکیهای بلغم زا(خوراکیهایی که طبیعت سرد و تر دارند) مانند ماست، کدو، خربزه، طالبی... پرهیز کنند.البته این دارو بلغم،صفرا و سودا را از بدن دفع میکند.

 ثابت نگه داشتن وزن :

پس از اينكه وزن خود را كاهش داديد لازم است وزنتان ثابت نگه داشته شود، غذایی که میخورید کالری دارد و باید آنرا بسوزانید بخصوص اگر استعداد چاقی دارید باید بیشتر مراقب باشید، اين داروی گياهی برای کاهش حجم معده فوق العاده میباشد که باعث میشود غذای کمتری بخورید و کالری کمتری به بدن برسد که در ثابت ماندن وزنتان بسیار با اهمیت است .افرادي كه با اين داروی گياهی وزن خود را كاهش داده اند دو گروهند، يك گروه كساني هستند كه ورزش در برنامه روزانه آنها قرار دارد و گروه ديگر كساني هستند كه فرصت ورزش کردن ندارند ، اين گروه یعنی کسانی که به هر دلیلی نمیتوانند ورزش کنند، پس از لاغر شدن با اين دارو، آخرین درصدی از كپسولها را که استفاده نموده اند را هفته ای یکی دوبار استفاده میکنند تا معده آنها کوچک مانده و وزنشان ثابت بماند.

*با توجه به توضیحاتی که در مورد عملکرد این دارو ارائه شد درصورت نیاز به توضیح بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری نیز در خدمت شما هستم.

**نكته بسيار مهم :

محصولات لاغري بسياري در رسانه هاي مختلف تبليغ میشوند كه بايد در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشيد، محصولی كه تهيه ميكنيد حتما بايد 2فاكتور مهم را داشته باشد:1-عملکرد قابل قبولی داشته باشد و نتیجه آن در کوتاه مدت مشخص شود. 2- بدون عوارض باشد.

توجه داشته باشيد كه هرگز از ماهواره و كساني كه آدرس و شماره تلفن معتبر و دائمي ندارند و نيز عطاريهايی كه فروشندگان آن تخصص لازم را ندارند قرص لاغري تهيه نكنيد و هر نوع داروی لاغری که تهیه میکنید و بصورت کپسول است حتما یکی از آنها را باز نمایید و محتویات آنرا ملاحظه کنید که ترکیبات غیرگیاهی و مشکوک نداشته باشد.توجه داشته باشید که سالم بودن و موثر بودن دارو به بسته بندی شکیل و داشتن آرمهای آنچنانی نیست، همه داروهایی که در ماهواره تبلیغ میشوند غیر گیاهی هستند.

با توجه به اینکه آدرس محل کار بنده کاملا مشخص میباشد و مجوز آن و همچنین مدرک تحصیلی گیاهشناسی بنده در این مکان نصب شده برای رفع شک و شبهه میتوانید حضوری مراجعه کنید.

 کسانی که داروهای مختلف با هزینه های گزاف تهیه نموده و نتیجه نگرفته اند و یا عوارض جانبی برای آنها داشته است، از این دارو به عنوان آخرین امید خود استفاده کرده اند و اغلب آنها نتیجه لازم را گرفته اند و از هر لحاظ راضی بوده اند.

*باعث افتخار است که از اقشار مختلف جامعه حتی اساتید دانشگاه و پزشکان (از جمله رئیس اسبق پزشکی قانونی کرج)  نیز برای تناسب اندام خود این دارو را انتخاب نموده و وزن خود را کاهش میدهند، همچنین بسیاری از هموطنان مقیم خارج از کشور نیز بدلیل مناسب بودن قیمت دارو، متقاضی این داروی گیاهی هستند.

 نحوه تهيه این داروی گیاهی منحصر به فرد:*

عزيزاني كه در كرج سكونت دارند ميتوانند مستقيما" به محل فروش اين داروی گیاهی كه آدرس آن در ذيل ذكر شده مراجعه نموده و براي تهيه آن اقدام نمايند و دوستاني كه در تهران يا شهرستان سكونت دارند پس از واريز مبلغ 135000 تومان(120 هزار تومان هزینه دارو+15 هزار تومان هزینه ارسال) از طريق خودپرداز به شماره کارت 6037997183459115 بانك ملی به نام محمد محمديان، تماس گرفته آدرس و كدپستی خود را اعلام نمايند تا برای آنها ارسال شود، تهرانيها پس از 24 ساعت و شهرستانيها پس از 48 ساعت این محصول را كه شامل 30 عدد كپسول و برای یکماه می باشد دريافت خواهند نمود.

وزن كمتر=سلامتي بيشتر

در مورد بيماريهای ديگر می توانيد تماس بگيريد و مشاوره كنيد.

سلامتي شما آرزوی ماست.
 
 
محمد محمديان كارشناس علوم گياهی و مجرب در امور طب سنتی
كرج - ميدان شهدا-انتهای خیابان مانی- مرکز تجاری قدس- غرفه20 – گياهان دارويی محمديان
تلفن :   32230521ـ 026
همراه :  09127671328